Den otevřených dveří

AKTUÁLNĚ - vzhledem k epidemiologické situaci a nastaveným pravidlům, která vyplývají z mimořádných opatření
ministerstva zdravotnictví rušíme prezenční formu dne otevřených dveří, který se měl uskutečnit 2. 2. 2022.

 

Je nám velmi líto, že se s uchazeči o studium opět nemůžeme setkat osobně. Pokud v budoucnu epidemická situace dovolí, umožníme vám osobně navštívit v odpoledních hodinách naši školu, kdy Vašimi průvodci budou možná budoucí spolužáci, kteří vám prozradí vše důležité o tom, jak to u nás chodí, a zároveň vám rádi odpovědí na všechny vaše dotazy.

Přímo od vedení školy se dozvíte podstatné informace k přijímacímu řízení, vzdělávacím programům, průběhu výuky, učebním materiálům, školním a mimoškolním aktivitám. Ve vybraných učebnách na vás čekají prezentace výuky anglického jazyka a vybraných ekonomických předmětů vyučovaných v anglickém jazyce. Kromě toho zde najdete ukázky ostatních cizích jazyků, které se na naší škole vyučují, a základů společenských věd, práva a ekonomiky. Také si budete moci prohlédnout moderně vybavené počítačové učebny, ve kterých se budete moci seznámit s účetním programem POHODA, výukovým programem pro psaní na PC a v neposlední řadě s ukázkami vyučovaných programů v rámci předmětů informačních technologií.

Před svým odchodem si budete moci prohlédnout suterén, kde se nachází šatní skříňky a školní bufet. Školu pak můžete opustit přes turnikety bočním východem do Dittrichovy ulice.

 

 
                                                                             

A co dále nabízíme svým studentům vedle kvalitního vzdělání?

Zobrazit

Avatar mince A co dále nabízíme svým studentům vedle kvalitního vzdělání? Zobrazit