Kontakt

ČESKOSLOVANSKÁ AKADEMIE OBCHODNÍ

Praha 2, Resslova 5

 

Jak se k nám dostanete?

  • tramvaj č. 2, 3, 4, 6, 10, 16, 18, 22, 23, 24 zastávka Karlovo náměstí
  • tramvaj č. 5, 17 zastávka Jiráskovo náměstí
  • metro - trasa B - stanice metra Karlovo náměstí

 

Sekretariát

  • úřední hodiny - 8:00 - 15:30 (o prázdninách 9:00 - 13:00)
  • telefon - 224 922 228
  • e-mail - info@cao.cz

 

Vedení školy

  • Ředitelka školy - Mgr. Dagmar Blažková - blazkova@cao.cz
  • Zástupkyně ředitelky školy - Ing. Marie Šimůnková - simunkova@cao.cz
  • Zástupkyně ředitelky školy - Ing. Jaroslava Pohořelá - pohorela@cao.cz
  • Tutorka kombinov. studia - Ing. Jaroslava Pohořelá - pohorela@cao.cz

 

Všichni pedagogové

Jméno E-mail Linka
Ing. Aneta Andrle andrle@cao.cz 30
Mgr. Dagmar Blažková blazkova@cao.cz 12
Mgr. Blanka Bohunová bohunova@cao.cz 24
Marco Antonio Butta Pirela butta@cao.cz 29
Mgr. Miloslava Býmová bymova@cao.cz 20
Mgr. Eva Černá cernae@cao.cz 29
Ing. Sylva Fichtnerová fichtnerova@cao.cz 25
Mgr. Petra Filipová filipova@cao.cz 20
Mgr. Filip Hejkrlík hejkrlik@cao.cz 21
Ing. Šárka Hermová hermova@cao.cz 25
Mgr. Eva Hocká hocka@cao.cz 28
Pavel Hon hon@cao.cz 31
Mgr. Vladimíra Honsová honsova@cao.cz 22
Mgr. Ivana Idlbeková idlbekova@cao.cz 28
Ing. Šárka Jindráková jindrakova@cao.cz 34
Ing. Jana Kadová kadova@cao.cz 22
Ing. Lenka Kociánová kocianova@cao.cz 26
Ing. Jitka Kušková kuskova@cao.cz 25
Mgr. Hana Lhoták lhotak@cao.cz 32
Mgr. Ivana Megová megova@cao.cz 34
Mgr. Martin Mlynář mlynar@cao.cz 21
Ing. Štefánia Nechanská nechanska@cao.cz 26
Ing. Jan Patočka patocka@cao.cz 31
Ing. Jaroslava Pohořelá pohorela@cao.cz 14
Ing. Iveta Poláková polakova@cao.cz 30
RNDr. Zuzana Rohlíčková rohlickova@cao.cz 24
Mgr. Eva Seidlová seidlova@cao.cz 29
Mgr. Jan Schmidt schmidt@cao.cz 21
Ing. Marta Skalická skalicka@cao.cz 32
Mgr. Jaroslav Soukup soukup@cao.cz 26
Mgr. Hana Stehlíková stehlikova@cao.cz 22
Ing. Marie Šimůnková simunkova@cao.cz 13
Ing. Beata Škarpová, Ph.D. skarpova@cao.cz 25
akad.soch. Jana Trubačíková trubacikova@cao.cz 31
Mgr. Lukáš Ulrych ulrych@cao.cz 27
Bc. Pavel Vizi vizi@cao.cz 32
Ing. Hana Výborná vyborna@cao.cz 24
Mgr. Jana Winkel winkel@cao.cz 30
Mgr. Michal Záruba zaruba@cao.cz 21