Novodobé úspěchy

Sportovní úspěchy

Naše obchodní akademie žije sportem. Přestože se svojí velikostí řadí spíše mezi ty střední až menší školy, naši studenti se každoročně úspěšně účastní mnoha sportovních soutěží. A nejen že se účastní, slaví tam častá vítězství.

Pravidelně bojujeme o čelní umístění při turnajích v kopané, což dokládá i množství získaných pohárů. Naše děvčata patří mezi kvalitní družstva v odbíjené, úspěchy tradičně slavíme i ve stolním tenisu. V něm patří mezi špičku jak chlapci, tak i děvčata, oba týmy několikrát vyhrály pražský přebor. Mezi nejcennější trofeje, kterými se naše akademie pyšní, patří také první místa v republikových finále v házené dívek a v branné soutěži pořádané k výročí založení Československých legií.

A nezapomínáme ani na ostatní sporty. Naši studenti patří mezi tradiční účastníky soutěží ve florbalu či atletice, v případě, že je to možné pak i v nohejbale, badmintonu, házené nebo lezení a nezalekneme se ani maratonu.
 

Celostátní úspěchy:

1. místo v celostátním finále házené děvčat (r. 1997/98)

1. místo v celostátním finále poháru generálního štábu ČSA (r. 2011/12)

 

Krajské úspěchy:

1. místa v krajském finále:

  • házená děvčat 1996/97
  • házená děvčat 1997/98
  • stolní tenis chlapci 1996/97
  • stolní tenis děvčata 1999/00
  • stolní tenis děvčata 2000/01
  • nohejbal chlapci 2009/10

 

Minimálně stejně cenné jako získaná umístění, bylo i chování všech účastníků sportovních soutěží, ať již se jednalo o nasazení či hru v duchu fair play.

Chcete se dozvědět více o naší škole?

Zobrazit

Avatar mince Chcete se dozvědět více o naší škole? Zobrazit