Den otevřených dveří

Srdečně zveme na prohlídku školy všechny zájemce o studium na Českoslovanské akademii obchodní.

Dny otevřených dveří se uskuteční vždy ve středu od 15 do 18 hodin, a to:

  • 28. 11. 2018
  • 6. 2. 2019


A na co se můžete při osobní návštěvě těšit?

Po budově Vás provedou Vaši možná budoucí spolužáci z vyšších ročníků, sdělí Vám vše důležité o chodu školy a rádi podají odpovědi na případné zvídavé dotazy.

V 1. patře se přímo od vedení školy dozvíte podstatné informace k přijímacímu řízení, vzdělávacím programům, průběhu výuky, učebním materiálům, školním a mimoškolním aktivitám apod. V učebně č. 207 na Vás čeká prezentace anglického jazyka a vybraných ekonomických předmětů vyučovaných v anglickém jazyce. Budete si moci zasoutěžit o zajímavé ceny.

Ve 2. patře bude připravena učebna č. 305, najdete prezentaci ostatních cizích jazyků, které se na naší škole vyučují. Stejně jako u angličtiny budete moci soutěžit o různé ceny.

V posledním patře – po namáhavém výstupu :-) – najdete moderně vybavené počítačové učebny. V učebně č. 403 se dozvíte důležité informace o vyučovaných odborných ekonomických předmětech a budete se moci seznámit s účetním programem POHODA. V učebně č. 406 Vás žáci seznámí s výukovým programem pro psaní na PC a poskytnou informace o profesní komunikaci. V učebně č. 407 na  Vás pak bude čekat prezentace komise informatiky (vč. ukázky vyučovaných programů).

Nezapomeňte se prosím při konci své návštěvy zastavit opět ve vestibulu školy, kde si vyzvednete ceny za soutěže z cizích jazyků a malý dárek za správně vyluštěnou hádanku z informačního letáčku. (Odpovědi na otázky jsou ukryty v jedné z našich učeben.)

Před svým odchodem si můžete prohlédnout suterén, kde se nachází šatní skříňky a školní bufet. Školu pak opustíte přes turnikety bočním východem do Dittrichovy ulice.